spotkanie – Edinburgh: Spotkanie z psycholog dziecięcą Agnieszką Stein


 photo profil.jpg

spotkanie – Edinburgh: Spotkanie z psycholog dziecięcą Agnieszką Stein

  • data 27 Lut 2016 • 10:00–12:00
  • miejscowość Edinburgh
  • lokalizacja St Margaret's House

Centrum Rozwoju Terapii i Wsparcia Feniks zaprasza na spotkanie z Panią Agnieszką Stein, cenioną przez polskich rodziców psycholog dziecięcą, która  specjalizuje się w pracy w nurcie Rodzicielstwa Bliskości, za podstawowy czynnik tworzący skuteczną opiekę rodzica nad dzieckiem uważa ich wzajemną relację. Pracuje z rodzicami dzieci począwszy od urodzenia aż do okresu nastoletniego.

Chcesz dowiedzieć sie więcej o ‚Rodzicielstwie Bliskości’?

Chciałbyś  skuteczne nawiązywać i utrzymywać więzi w rodzinie?

Chciałbyś lepiej  pomoc dziecku rozpoznawać i wyrażać emocje?

Nie jesteś pewien czy karać, nagradzać, jak stawiać granice?

W trakcie spotkania Pani Agnieszka przybliży koncepcje Rodzicielstwa Bliskości, odpowie na pytania nurtujące rodziców, podpowie jak radzić sobie z rozwiązywaniem trudnych sytuacji wychowawczych i wspierać dzieci w rozwoju.

Pani Agnieszka od 1999 roku pomaga dzieciom i ich rodzicom radzić sobie w różnych sytuacjach. Pomaga rodzicom w rozpoznawaniu wyzwań rozwojowych i podpowiada, jak wspierać dzieci przechodzące przez różne trudne dla nich sytuacje. Udziela pomocy rodzicom zagubionym w gąszczu obecnie dostępnych, często wzajemnie sprzecznych porad i zaleceń i pomaga im czerpać radość z rodzicielstwa i osiągać równowagę między potrzebami wszystkich członków rodziny.

Pani Agnieszka Stein ukończyła psychologię kliniczną na Uniwersytecie Warszawskim, Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Studium Poradnictwa I Interwencji Kryzysowej, roczny, intensywny kurs NVC (Porozumienia bez Przemocy) a także Kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Serdecznie zapraszam na spotkanie, w razie pytań proszę o kontakt: jola@feniks.org.uk

Centrum Rozwoju Terapii i Wsparcia Feniks

https://www.eventbrite.co.uk/e/spotkanie-z-psycholog-dziecieca-agnieszka-stein-tickets-21623724141

Skomentuj!