Warszawa: Premiera książki „Potrzebna cała wioska”


 photo profil.jpg

Warszawa: Premiera książki „Potrzebna cała wioska”

  • data 19 Lis 2015 • 18:00–
  • miejscowość Warszawa
  • lokalizacja Dom Ksiazki MDM

Spotkanie premierowe wokół książki wywiadu-rzeki Małgorzaty Stańczyk i Agnieszki Stein „Potrzebna cała wioska” wyd. Mamania.

Agnieszka Stein jest jedną z najbardziej inspirujących postaci polskiej psychologii. Pracując od kilkunastu lat z rodzicami, zjednała sobie liczne grono czytelników i słuchaczy. Dotychczas wydane książki – „Dziecko z bliska” i „Dziecko z bliska idzie w świat” – doczekały się kilku dodruków i rozeszły w wielotysięcznych nakładach. Jej blog i fanpage śledzi stale rosnąca liczba osób, a ona sama połowę roku spędza w podróży po Polsce i Europie, prowadząc warsztaty dla rodziców i szkolenia dla profesjonalistów.

Zanim jednak Agnieszka Stein stała się dla tysięcy osób autorytetem i otworzyła szeroko drzwi Rodzicielstwu Bliskości w Polsce, przeszła długą drogę – od młodej dziewczyny zafascynowanej naukami ścisłymi i nienawidzącej pisać, przez początkującą matkę wychowującą dziecko na wsi, aż do siebie dzisiaj. „Potrzebna cała wioska” to fascynująca relacja z tej podróży. W szczerej rozmowie z Małgorzatą Stańczyk, psychologiem z wykształcenia, dziennikarką i matką zafascynowaną Rodzicielstwem Bliskości, Agnieszka Stein mówi o zmianach, jakie zaszły w niej jako matce, kobiecie i specjalistce pod wpływem doświadczeń, lektur oraz spotykanych po drodze ludzi – zarówno uznanych autorytetów, jak i zwykłych rodziców.

WSTĘP WOLNY. Ze względu na ograniczoną przestrzeń prosimy o potwierdzenie przybycia pod adresem biuro@mamania.pl

Skomentuj!