WARSZAWA – Spotkanie z autorkami książki „Potrzebna cała wioska”


 photo profil.jpg

WARSZAWA – Spotkanie z autorkami książki „Potrzebna cała wioska”

  • data 17 Mar 2016 • 18:00–19:30
  • miejscowość Warszawa
  • lokalizacja Przystanek Twórczość, Biblioteka Publiczna im.S. Staszica

Prosimy o zapis przez stronę: www.tworczosc.org.pl
Spotkanie jest nieodpłatne. Zapraszamy !!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorkami książki „Potrzebna cała wioska” – Agnieszką Stein i Małgorzatą Stańczyk. Spotkanie w ramach projektu „Pracownia Rodziny” poprowadzi dziennikarka Polskiego Radia Nina Harbuz – Karczmarewicz.
Agnieszka Stein jest jedną z najbardziej inspirujących postaci polskiej psychologii. Pracując od kilkunastu lat z rodzicami, zjednała sobie liczne grono czytelników i słuchaczy. Dotychczas wydane książki – „Dziecko z bliska” i „Dziecko z bliska idzie w świat” – doczekały się kilku dodruków i rozeszły w wielotysięcznych nakładach. Jej blog i fanpage śledzi stale rosnąca liczba osób, a ona sama połowę roku spędza w podróży po Polsce i Europie, prowadząc warsztaty dla rodziców i szkolenia dla profesjonalistów.
Zanim jednak Agnieszka Stein stała się dla tysięcy osób autorytetem i otworzyła szeroko drzwi Rodzicielstwu Bliskości w Polsce, przeszła długą drogę – od młodej dziewczyny zafascynowanej naukami ścisłymi i nienawidzącej pisać, przez początkującą matkę wychowującą dziecko na wsi, aż do siebie dzisiaj. „Potrzebna cała wioska” to fascynująca relacja z tej podróży. W szczerej rozmowie z Małgorzatą Stańczyk, psychologiem z wykształcenia, dziennikarką i matką zafascynowaną Rodzicielstwem Bliskości, Agnieszka Stein mówi o zmianach, jakie zaszły w niej jako matce, kobiecie i specjalistce pod wpływem doświadczeń, lektur oraz spotykanych po drodze ludzi – zarówno uznanych autorytetów, jak i zwykłych rodziców.
zapisy przez stronę: www.tworczosc.org.pl

Skomentuj!