warsztat – Białystok: Cykl warsztatów dla rodziców


 photo profil.jpg

warsztat – Białystok: Cykl warsztatów dla rodziców

  • data 04 Cze 2016 • 10:00–17:00
  • miejscowość Białystok
  • lokalizacja http://rozkwit.bialystok.pl/

IV warsztat:
4 czerwca, godz. 10.00-17.00 (z godzinną przerwą obiadową)
Kobiecość, męskość, seksualność
Dzieci są istotami płciowymi od samego początku. I od samych narodzin możemy zrobić wiele, żeby zwiększyć ich szanse na harmonijne przeżywanie ich seksualności w dorosłym życiu. Na warsztacie chciałam zaprosić rodziców do przyjrzenia się temu jak w relacjach z dziećmi na różne sposoby przekazują wiedzę o seksualności, cielesności, relacjach między ludźmi i jak ta wiedza może później działać w ich dorosłym życiu. Poświęcimy czas na pracę nad różnymi obszarami, w których rodzice kształtują seksualność swoich dzieci. Zarówno związanymi ze świadomą wiedzą jak i nieświadomymi. Zajmiemy się mechanizmami regulacyjnymi, które natura zaplanowała w celu przygotowania dzieci do dorosłego życia. Będziemy mówić też o tym jak rodzicielstwo bliskości wspiera naturalny rozwój kobiecości i męskości każdego dziecka. Spotkanie przeznaczone jest dla rodziców dzieci w każdym wieku, zainteresowanych tą tematyką.

Osoba prowadząca: Agnieszka Stein – psycholog, propagatorka rodzicielstwa bliskości, autorka książek „Dziecko z bliska” i „Dziecko z bliska idzie w świat.” www.agnieszkastein.pl

Miejsce: Rozkwit Centrum Naturalnego Rodzicielstwa
Koszt pojedynczego warsztatu: 100,00 zł/os.
W przypadku zgłoszenia na wszystkie warsztaty z cyklu oraz jednorazowej wpłacie za minimum 2 spotkania koszt 80,00 zł/os/warsztat.
Przy uczestnictwie w dwóch warsztatach z cyklu oraz jednorazowej wpłacie koszt: 90,00 zł/os/warsztat.

Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl
Ilość miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszamy.

Skomentuj!