warsztat dla par: Uwaga, relacja.


 photo profil.jpg

warsztat dla par: Uwaga, relacja.

  • data 26 Sie 2017 • –
  • miejscowość Kleszczówek
  • lokalizacja Agroturystyka Pod Skarpą

https://www.facebook.com/events/1409776769086124/

Relacje potrzebują uwagi, zwłaszcza te, które są dla nas bardzo ważne.
Potrzebują tego, żeby przyglądać się im z różnej perspektywy, odkrywać nowe miejsca, które wymagają zaopiekowania. W relacjach możemy się rozwijać i dzięki relacjom możemy ładować akumulatory do codziennych wyzwań.

Szczególną relacją jest na pewno relacja w parze. To, co dzieje się między partnerami ma wpływ na ich codzienne życie i na dzieci. Zadbanie o taką relację to coś więcej niż zatroszczenie się o swoje potrzeby.

Czasem warto więc dać sobie taki czas.
Czas uważności na siebie samych i w relacji do bliskiej osoby.
Czas budowania kontaktu ze sobą, odkrywania swoich schematów, przekonań, przemieniania tych, które ciążą i wspierania tych, które niosą.

Przewodnikami w trakcie tegorocznego spotkania dla par (już trzeciego z kolei) będą uważność, świadomość, regulacja, troska.

Warsztat to przestrzeń na to, żeby posłuchać, porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami, ale także przede wszystkim, żeby lepiej poznać siebie, doświadczyć czegoś nowego i poćwiczyć nowe sposoby reagowania.
To, co zdarzy się na warsztacie zależy w dużym stopniu od tego, co przyniosą ze sobą uczestnicy. Każdy uczestnik zadając pytania, dzieląc się swoim doświadczeniem, uczestnicząc w ćwiczeniach staje się współtwórcą warsztatu.
Po warsztacie uczestnicy wychodzą z nowym doświadczeniem i nową wiedzą, ale też z mnóstwem nowych pytań i przemyśleń, które jeszcze długo w nich pracują.

Osoba prowadząca: Agnieszka Stein – psycholog, propagatorka rodzicielstwa bliskości, autorka książek www.agnieszkastein.pl

Koszt: 300,00 zł/osoby (2 dni warsztat + nocleg), czyli 600,00 zł/para
Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

Serdecznie zapraszamy.

Skomentuj!