warsztat – GDAŃSK: Bunt na pokładzie.


 photo profil.jpg

warsztat – GDAŃSK: Bunt na pokładzie.

  • data 06 Paź 2016 • 16:00–19:00
  • miejscowość Gdańsk
  • lokalizacja Akpol Baby

https://www.facebook.com/events/838547176280759/

Ośrodek Wspierania Rozwoju „Bliżej” zaprasza serdecznnie na warsztaty ze znaną i cenioną psycholożką, autorką książek nt. rodzicielstwa Agnieszką Stein!
W trakcie warsztatów będzie można dowiedzieć się, dlaczego dzieci się buntują i jak sobie z tym radzić, żeby nie niszczyć wzajemnej relacji, a nawet ją wzmacniać. Spróbujemy razem przyjrzeć się temu, co popycha dzieci do tak trudnych zachowań i temu, co właściwie sprawia, że są one takie trudne.

Warsztat będzie okazją do przyjrzenia się dzieciom z ich własnej perspektywy, a także z perspektywy psychologii.

Warsztat to przestrzeń na to, żeby posłuchać, porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami, ale także przede wszystkim, żeby lepiej poznać siebie, doświadczyć czegoś nowego i poćwiczyć nowe sposoby reagowania. To, co zdarzy się na warsztacie zależy w dużym stopniu od tego, co przyniosą ze sobą uczestnicy. Każdy uczestnik zadając pytania, dzieląc się swoim doświadczeniem, uczestnicząc w ćwiczeniach staje się współtwórcą warsztatu.
Po warsztacie uczestnicy wychodzą z nowym doświadczeniem i nową wiedzą, ale też z mnóstwem nowych pytań i przemyśleń, które jeszcze długo w nich pracują.

cena: 70zł/os.
zgłoszenia: zuzanna@osrodek-blizej.pl – w mailu ptoszę pisać TYTUŁ warsztatu!

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Skomentuj!