warsztat – GDAŃSK: Relacja bez nagród i kar.


 photo profil.jpg

warsztat – GDAŃSK: Relacja bez nagród i kar.

  • data 06 Paź 2016 • 11:00–14:00
  • miejscowość Gdańsk
  • lokalizacja Akpol Baby

Ośrodek Wspierania Rozwoju „Bliżej” zaprasza serdecznnie na warsztaty ze znaną i cenioną psycholożką, autorką książek nt. rodzicielstwa Agnieszką Stein!
Rodzicielstwo jest w tej chwili spostrzegane jako bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie. Ilość porad i poradników dotyczących wychowania rośnie z każdym rokiem. A mimo takiego dostępu do informacji często rodzice czują się zagubieni i bezradni w swoich relacjach z dziećmi. Coraz więcej jest też rodziców, którzy chcieliby budować te relacje bardziej świadomie. Rozwijać się w swojej rodzicielskiej roli. Kiedy pojawiają się trudne sytuacje wychowawcze, rodzice sięgają po stare tradycyjne metody i czasem dostrzegają, że nie spełniają one do końca ich oczekiwań. Zastanawiają się wtedy, w czym leży problem, i zaczynają poszukiwania.
Warsztat to przestrzeń na to, żeby posłuchać, porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami, ale także przede wszystkim, żeby lepiej poznać siebie, doświadczyć czegoś nowego i poćwiczyć nowe sposoby reagowania. To, co zdarzy się na warsztacie zależy w dużym stopniu od tego, co przyniosą ze sobą uczestnicy. Każdy uczestnik zadając pytania, dzieląc się swoim doświadczeniem, uczestnicząc w ćwiczeniach staje się współtwórcą warsztatu.
Po warsztacie uczestnicy wychodzą z nowym doświadczeniem i nową wiedzą, ale też z mnóstwem nowych pytań i przemyśleń, które jeszcze długo w nich pracują.

cena: 70zł/os.
zgłoszenia: zuzanna@osrodek-blizej.pl – w mailu ptoszę pisać TYTUŁ warsztatu!

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Skomentuj!