warsztat LONDYN – Sposób na złość.


 photo profil.jpg

warsztat LONDYN – Sposób na złość.

  • data 08 Kwi 2017 • 10:00–18:00
  • miejscowość Londyn
  • lokalizacja The Dynamo
Zapraszamy na pierwszy w UK warsztat z Agnieszką Stein pod tytułem „Sposób na złość”.

Agnieszka o warsztacie:
„Dziecięca złość i agresja bywają dla dorosłych bardzo trudne. Postawy dorosłych wobec złości dzieci nie pomagają dzieciom w radzeniu sobie z nią. Często jako rodzice jesteśmy bezradni, nie wiemy co robić i do jakich wzorców się odwołać. Zapraszam na spotkanie wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o dziecięcej złości i agresji.
Zagadnienia, które będę omawiane podczas warsztatu:
– co powoduje agresje u dzieci
– jak na nią reagować
– czego dziecko potrzebuje się nauczyć by sobie z nią radzić
– jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka podczas napadu złości
– co się dzieje w mózgu złoszczącego się dziecka
– jak nie dać się ponieść emocjom i zachować rozsądek

Agnieszka o sobie: „Jestem psychologiem dziecięcym. Udzielam indywidualnych konsultacji i pomagam w ten sposób rodzicom czerpać radość z rodzicielstwa i osiągać równowagę między potrzebami wszystkich członków rodziny. Ucze rodzicow jak wspierać swoje dzieci przechodzace przez rozne trudne dla nich sytuacje.
Współpracuję z przedszkolami i szkołą Montessori. Doradzam nauczycielom, pomagam im rozwijać się zawodowo, wspieram ich w kontaktach z rodzicami.
Specjalizuję się w pracy w nurcie Rodzicielstwa Bliskości, a jej ideą jest tworząć skuteczną opiekę rodzica nad dzieckiem poprzez wzajemną relację. W pracy z dziećmi stosuję podejście niedyrektywne, oparte na zaufaniu do kompetencji dziecka i podążaniu za jego potrzebami.
Pracuję zarówno z rodzicami którzy są dopiero na początku swojej przygody jak i tymi, którzy mają już dorastające dzieci.
Jestem też autorką trzech książek dotyczących Rodzicielstwa Bliskości: Dziecko z bliska i Dziecko z bliska idzie w świat” oraz „Akcja adaptacja”.

Na spotkanie obowiązują zapisy mailowe. Wszelkie informacje organizacyjne (w tym dotyczące płatności) zostaną wysłane w mailu potwierdzającym uczestnictwo w warsztatach.

Termin: 8 kwietnia 2017 roku

Godzina: 10.00-18.00

Koszt: Cena biletu promocyjnego: £60 od osoby za cały dzień warsztatowy lub to £100 za parę rodziców/opiekunów. Powyższa cena obowiązuje do 21 marca.
Po tej dacie cena za osobę wynosi £75 za osobę.

Liczba uczestników jest ograniczona. Maxymalna liczba uczestników to 16 osób tak, aby zapewnić komfort wszystkim uczestnikom i możliwość zadawania pytań prowadzącej. O uczestnictwie w warsztacie decyduje kolejność zapisów i wpłat.

Zapisy: takecare.parenting@gmail.com

Najnowsze informacje na temat warsztatu znajdziecie na Facebook’u:https://www.facebook.com/takecareparenting/

ZAPRASZAMY!!!

Skomentuj!