warsztat – WARSZAWA: Relacja bez nagród i kar.


 photo profil.jpg

warsztat – WARSZAWA: Relacja bez nagród i kar.

  • data 07 Mar 2016 • 18:00–21:00
  • miejscowość Warszawa
  • lokalizacja Terapeutyczna Kawiarnia

Zapraszamy serdecznie na kolejne warsztaty z Agnieszka Stein – Relacja bez nagród i kar

Agnieszka o warsztacie:
„Rodzicielstwo jest w tej chwili spostrzegane jako bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie. Ilość porad i poradników dotyczących wychowania rośnie z każdym rokiem. A mimo takiego dostępu do informacji często rodzice czują się zagubieni i bezradni w swoich relacjach z dziećmi. Coraz więcej jest też rodziców, którzy chcieliby budować te relacje bardziej świadomie. Rozwijać się w swojej rodzicielskiej roli. Kiedy pojawiają się trudne sytuacje wychowawcze, rodzice sięgają po stare tradycyjne metody i czasem dostrzegają, że nie spełniają one do końca ich oczekiwań. Zastanawiają się wtedy, w czym leży problem, i zaczynają poszukiwania. Na spotkaniu postaram się więc opowiedzieć, jak w prosty sposób podejmować decyzje dotyczące tego, która metoda może się sprawdzić w relacjach z dziećmi, a którą warto potraktować ostrożnie. Pokażę, dlaczego tak wiele rodziców ma wątpliwości dotyczące karania swoich dzieci. Czasem czują dyskomfort albo nie rozumieją reakcji swoich dzieci. Zaproponuję też parę sposobów i narzędzi dużo skuteczniejszych w wychowaniu niż karanie czy nagradzanie.”

 

W trakcie spotkania będzie możliwość kupienia książek Agnieszki, łącznie z najnowszą „Potrzebna cała wioska” – http://www.mamania.pl/aktualnosci/premiera-ksiazki-potrzebna-cala-wioska,204, z 10% rabatem od cen okładkowych oraz kilku innych książek wydawnictwa Mamania.

Informacje / zapisy (mailowe lub telefoniczne):
Justyna Antonik
telefon: 601 343 699
e-mail: aktywna.warsztatownia@gmail.com
FB/ Aktywna Warsztatownia / www.facebook.com/AktywnaWarsztatownia
e-mail: jadoula@chustobaby.pl
FB/ Doula Justyna Antonik / www.facebook.com/doulajustyna.antonik

Cena: 80 zł za osobę, 120 zł za parę
Wszelkie informacje organizacyjne (w tym dotyczące płatności) zostaną wysłane w mailu potwierdzającym uczestnictwo w warsztatach.

Skomentuj!