warsztat – WARSZAWA: Rodzice rodziców.


 photo profil.jpg

warsztat – WARSZAWA: Rodzice rodziców.

  • data 19 Wrz 2016 • 10:00–13:00
  • miejscowość Warszawa
  • lokalizacja Terapeutyczna Kawiarnia

Zapraszamy serdecznie na kolejne warsztaty z Agnieszką Stein – Rodzice Rodziców

Tym razem spotkanie poświęcone DZIADKOM.
Często okazuje się, że jedną z najtrudniejszych relacji w życiu rodziców nie jest relacja z dziećmi, tylko z własnymi rodzicami. Trudniej im stawiać granice, trudno zmieniać dotychczas hierarchiczne relacje na takie, w których głos obu stron jest tak samo szanowany.
Zapraszam na warsztat wszystkich tych rodziców, którzy czują potrzebę zmiany w kontaktach ze swoimi rodzicami i teściami. Porozmawiamy o tym, co da się zrobić, żeby było lepiej i jak do tego się zabrać.

Prowadzący: Agnieszka Stein www.agnieszkastein.pl
Agnieszka o sobie: „Jestem psychologiem. Od 1999 roku pomagam dzieciom i ich rodzicom radzić sobie w różnych sytuacjach. Udzielam indywidualnych konsultacji w sytuacjach wątpliwości wychowawczych. Pomagam rodzicom w rozpoznawaniu wyzwań rozwojowych i podpowiadam, jak wspierać dzieci przechodzące przez różne trudne dla nich sytuacje.
Udzielam pomocy rodzicom zagubionym w gąszczu obecnie dostępnych, często wzajemnie sprzecznych porad i zaleceń i pomagam im czerpać radość z rodzicielstwa i osiągać równowagę między potrzebami wszystkich członków rodziny.
Prowadzę też warsztaty dla rodziców oraz współpracuję z przedszkolami i szkołą Montessori. Doradzam nauczycielom, pomagam im rozwijać się zawodowo, wspieram ich w kontaktach z rodzicami. W miejscach, gdzie pracuję, uczą się również dzieci ze specjalnymi potrzebami.
Specjalizuję się w pracy w nurcie Rodzicielstwa Bliskości, a więc za podstawowy czynnik tworzący skuteczną opiekę rodzica nad dzieckiem uważam ich wzajemną relację. W pracy z różnymi trudnościami dzieci stosuję podejście niedyrektywne, oparte na zaufaniu do kompetencji dziecka i podążaniu za jego potrzebami.
Pracuję z rodzicami dzieci począwszy od urodzenia aż do okresu nastoletniego.
Piszę artykuły dotyczące świadomego, troskliwego rodzicielstwa. Razem z Małgorzatą Strzelecką założyłyśmy w 2008 roku stronę dzikiedzieci.pl poświęconą rodzicielstwu bliskości.
Jestem też autorką dwóch książek dotyczących Rodzicielstwa Bliskości: Dziecko z bliska i Dziecko z bliska idzie w świat.”

W trakcie spotkania będzie możliwość kupienia książek Agnieszki, łącznie z najnowszą „Potrzebna cała wioska” – http://www.mamania.pl/aktualnosci/premiera-ksiazki-potrzebna-cala-wioska,204, z 10% rabatem od cen okładkowych oraz kilku innych książek wydawnictwa Mamania.

Bieżący plan spotkań jest dostępny w kalendarzu:
https://calendar.google.com/calendar/embed?src=aktywna.warsztatownia%40gmail.com&ctz=Europe%2FWarsaw
Zachęcam do śledzenia oferty warsztatowej :).

Informacje / zapisy (mailowe):
Justyna Antonik
e-mail: aktywna.warsztatownia@gmail.com
FB/ Aktywna Warsztatownia / www.facebook.com/AktywnaWarsztatownia
FB/ Doula Justyna Antonik / www.facebook.com/doulajustyna.antonik

Cena: 80 zł za osobę, 120 zł za parę rodziców/opiekunów
Wszelkie informacje organizacyjne (w tym dotyczące płatności) zostaną wysłane w mailu organizacyjnym.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.
Zachęcam do wygodnego ubioru oraz do wzięcia obuwia na zmianę 🙂

Skomentuj!