warsztat – WARSZAWA: Rodzicielstwo przez zabawę.


 photo profil.jpg

warsztat – WARSZAWA: Rodzicielstwo przez zabawę.

  • data 15 Lut 2016 • 18:00–21:00
  • miejscowość Warszawa
  • lokalizacja Terapeutyczna Kawiarnia

Zapraszam serdecznie na kolejne warsztaty z Agnieszka Stein – Rodzicielstwo przez zabawę

Tytuł warsztatu to jednocześnie tytuł książki Lawrence CohenaRodzicielstwo przez zabawę, który proponuje rodzicom efektywną i zabawną metodę radzenia sobie z dziecięcymi emocjami, lękami, trudnościami oraz odbudowywania nadwyrężonej przez codzienne stresy relacji. Na warsztacie na podobny temat nie może zabraknąć dobrej zabawy. Będziemy więc przez zabawę poznawać różne sposoby radzenia sobie z trudnościami dzieci i swoimi.

Uczestnicząc w warsztacie, rodzice dowiedzą się jak radzić sobie z tym, że dziecko nie lubi przegrywać, wchodzi w konflikty z innymi dziećmi, grzebie się przy wyjściu do przedszkola, czy boi się różnych rzeczy.

Rodzicielstwo przez zabawę to nie tylko sposób radzenia sobie z trudnymi zachowaniami dzieci. Dzieci używają zabawy jako języka i narzędzia komunikacji. Nauczenie się tego języka zwiększa szansę na wzajemne porozumienie i pogłębia relację z dziećmi.

Warsztat to przestrzeń na to, żeby posłuchać, porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami, ale także przede wszystkim, żeby lepiej poznać siebie, doświadczyć czegoś nowego i poćwiczyć nowe sposoby reagowania. To, co zdarzy się na warsztacie zależy w dużym stopniu od tego, co przyniosą ze sobą uczestnicy. Każdy uczestnik zadając pytania, dzieląc się swoim doświadczeniem, uczestnicząc w ćwiczeniach staje się współtwórcą warsztatu.

Po warsztacie uczestnicy wychodzą z nowym doświadczeniem i nową wiedzą, ale też z mnóstwem nowych pytań i przemyśleń, które jeszcze długo w nich pracują.

Informacje / zapisy (mailowe lub telefoniczne):
Justyna Antonik
telefon: 601 343 699
e-mail: jadoula@chustobaby.pl
FB/ Doula Justyna Antonikwww.facebook.com/doulajustyna.antonik.

Cena: 80 zł za osobę / 120 zł za parę.
Wszelkie informacje organizacyjne (w tym dotyczące płatności) zostaną wysłane w mailu potwierdzającym uczestnictwo w warsztatach.

Skomentuj!