warsztat – Warszawa: ZAMIAST NAGRÓD I KAR


 photo profil.jpg

warsztat – Warszawa: ZAMIAST NAGRÓD I KAR

  • data 19 Paź 2015 • 18:00–
  • miejscowość Warszawa
  • lokalizacja Klub Mam na Bemowie, Konarskiego 83

Co zamiast kar i nagród?

Rodzicielstwo jest w tej chwili postrzegane jako bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie. Ilość porad i poradników dotyczących wychowania rośnie z każdym rokiem. A mimo takiego dostępu do informacji, często rodzice czują się zagubieni i bezradni w swoich relacjach z dziećmi.

Coraz więcej też jest rodziców, którzy chcieliby bardziej świadomie budować swoje relacje z dziećmi. Rozwijać się w swojej rodzicielskiej roli. Kiedy pojawiają się trudne sytuacje wychowawcze, rodzice sięgają po stare tradycyjne metody i czasem dostrzegają, że nie spełniają one do końca ich oczekiwań. Zastanawiają się wtedy, w czym leży problem i zaczynają poszukiwania.

Na spotkaniu postaram się więc opowiedzieć jak w prosty sposób podejmować decyzje dotyczące tego, która metoda może się sprawdzić w relacjach z dziećmi a którą warto potraktować ostrożnie. Pokażę, dlaczego tak wiele rodziców ma wątpliwości dotyczące karania lub nagradzania swoich dzieci. Czasem czują dyskomfort, albo nie rozumieją reakcji swoich dzieci. Zaproponuję też parę sposobów i narzędzi dużo skuteczniejszych w wychowaniu niż karanie czy nagradzanie.

Zapraszam, Agnieszka Stein

NA SPOTKANIE OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: warsztaty@klubmam.com (w tytule mejla: kary i nagrody)

PŁATNOŚCI:
Warsztat prowadzony w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego Stowarzyszenie „Rodzice Razem”.
Koszt zajęć: 25 zł.

Skomentuj!