warsztat-WARSZAWA: Związek z bliska.


 photo profil.jpg

warsztat-WARSZAWA: Związek z bliska.

  • data 20 Lut 2016 • 10:00–16:00
  • miejscowość Warszawa
  • lokalizacja Terapeutyczna Kawiarnia

Związek z bliska
Rodzicielstwo to nie tylko relacja z dzieckiem, ale też najczęściej z partnerem, który jest drugim rodzicem tego dziecka. Teoria więzi staje się coraz częściej dla rodziców inspiracją nie tylko w odniesieniu do wychowania dzieci, ale też w bliskich relacjach z ważnymi dla nich dorosłymi.
Na warsztat zapraszam szczególnie pary, które chcą sobie razem odpowiedzieć na pytanie jak budować swój związek, żeby wzbogacał życie rodziców oraz dzieci. Poszukamy odpowiedzi na pytanie jak dbać o relacje z partnerem tak, aby wspierać się nawzajem w rodzicielskich działaniach. Zobaczymy jaką rolę pełnią w życiu dorosłych bliskie relacje z innymi dorosłymi i jak wykorzystać wiedzę o budowaniu więzi nie tylko w odniesieniu do dzieci.
Odpowiemy sobie na pytania o to, jak dzieci radzą sobie z tym, że rodzice nie zgadzają się ze sobą, przeżywają trudne chwile, doświadczają różnicy zdań. Zobaczymy jak to, co dzieje się między rodzicami oddziałuje na rozwój dzieci i jak to zrobić, żeby to oddziaływanie było pozytywne.
Warsztat to przestrzeń na to, żeby posłuchać, porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami, ale także przede wszystkim, żeby lepiej poznać siebie, doświadczyć czegoś nowego i poćwiczyć nowe sposoby reagowania. To, co zdarzy się na warsztacie zależy w dużym stopniu od tego, co przyniosą ze sobą uczestnicy. Każdy uczestnik zadając pytania, dzieląc się swoim doświadczeniem, uczestnicząc w ćwiczeniach staje się współtwórcą warsztatu.
Po warsztacie uczestnicy wychodzą z nowym doświadczeniem i nową wiedzą, ale też z mnóstwem nowych pytań i przemyśleń, które jeszcze długo w nich pracują.

 

W trakcie spotkania będzie możliwość kupienia książek Agnieszki, łącznie z najnowszą „Potrzebna cała wioska” – http://www.mamania.pl/aktualnosci/premiera-ksiazki-potrzebna-cala-wioska,204, z 10% rabatem od cen okładkowych.

Termin:
20.02 (sobota) – godz. 10:00-16:00
21.02 (niedziela) – godz. 10.00-16.00
Spotykamy się Terapeutyczna Kawiarnia

Informacje / zapisy (mailowe lub telefoniczne):
Justyna Antonik
telefon: 601 343 699
e-mail: jadoula@chustobaby.pl
FB/ Doula Justyna Antonikwww.facebook.com/doulajustyna.antonik
FB/ Aktywna Warsztatownia / www.facebook.com/AktywnaWarsztatownia

Cena: 400 zł za parę.
(dla uczestników poprzednich warsztatów z Agnieszką 10% zniżki – 360 zł za parę)
Wszelkie informacje organizacyjne (w tym dotyczące płatności) zostaną wysłane w mailu potwierdzającym uczestnictwo w warsztatach.

Skomentuj!