webinarium – Bunt na pokładzie.


 photo profil.jpg

webinarium – Bunt na pokładzie.

  • data 05 Sty 2016 • 21:00–23:00
  • miejscowość internet
  • lokalizacja mediamama.pl

Chcielibyśmy zaprosić rodziców na spotkanie poświęcone konfliktom między rodzicami a dziećmi. Takie sytuacje są udziałem wszystkich chyba rodziców. Dzieci nie słuchają, robią odwrotnie niż powinny, intensywnie okazują swoją wściekłość i brak zgody na zasady wprowadzane przez rodziców.

Jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego twoje dziecko się buntuje i jak sobie z tym radzić, żeby nie niszczyć waszej relacji a nawet ją wzmacniać, to webinarium jest dla ciebie.

Prowadzący: Agnieszka Stein, psycholog pracujący z dziećmi i rodzicami oraz mama dziecka w wieku szkolnym. Pomaga rodzicom poprzez warsztaty i indywidualne konsultacje, a także wspiera ich poprzez opiekę psychologiczną nad ich dziećmi w przedszkolach i gimnazjum. Wierzy w rodzicielstwo oparte na wzajemnym szacunku i bliskich, pełnych miłości relacjach. Jest autorką książek „Dziecko z bliska” oraz „Dziecko z bliska idzie w świat”. Prowadzi stronę internetową poświęconą takiemu rodzicielstwu www.agnieszkastein.pl

Ilość uczestników: max. 23 + prowadzący + gospodarz

Uczestnicy po spotkaniu otrzymają również dostęp do nagrania z webinarium (zapis audio, prezentacja i czat).

Cena: 25 zł

UWAGA! ZAPISY NA WEBINARIUM
odbywają się przez sklep internetowy. Opłaty można dokonać przez system PayU.pl lub przelewem na nr konta podany w mailu (po dokonaniu zamówienia).
https://sklep1408749.home.pl/pl/p/Webinarium-Bunt-na-pokladzie/213

Po dokonaniu zapłaty za warsztat, otrzymasz dalsze informacje na temat sposobu logowania na to spotkanie.

————————–————————–————————–
Wykłady online na żywo

Webinarium to warsztat, seminarium czy wykład prowadzony za pośrednictwem internetu. Jednak pomimo, że jesteśmy – uczestnicy i prowadzący – oddaleni od siebie setki kilometrów, możemy się komunikować swobodnie.

Jak to działa? Zaproszony przez nas prelegent prowadzi takie spotkanie siedząc przed swoim komputerem i mówiąc do mikrofonu. Uczestniczki spotkania również siedzą wygodnie przed swoimi komputerami z dostępem do internetu i słyszą głos wykładowcy oraz oglądają prezentację na ekranie. Taki warsztat czy seminarium jest interaktywne, więc uczestnicy mają możliwość komunikowania się z prelegentem i ze sobą nawzajem.

Aby wziąć udział w webinarium wystarczy komputer wyposażony w głośniki lub słuchawki oraz łącze internetowe. W dniu spotkania online, o wyznaczonej godzinie, trzeba zalogować się na naszej stronie i wejść do wirtualnego pokoju. Przy jednym komputerze może oczywiście zasiąść więcej osób: można uczestniczyć w nim razem z mężem, partnerem czy koleżanką.

W jaki sposób się komunikujemy ze sobą?

Komunikacja ta odbywa się za pośrednictwem czatu internetowego. Jeśli któraś z mam jest chętna, to możemy jej również udzielić mu głosu, dzięki czemu wszyscy w głośnikach usłyszymy jej wypowiedź czy pytanie. Na wszystkie pytania staramy się odpowiadać na bieżąco w czasie spotkania, o ile oczywiście mieści się to w ramach kompetencji prowadzącego.

Skomentuj!