webinarium – Delikatne dzieci.


 photo profil.jpg

webinarium – Delikatne dzieci.

  • data 25 Paź 2016 • 21:00–23:00
  • miejscowość Internet
  • lokalizacja mediamama.pl

Są takie dzieci bardziej wrażliwe, ostrożne od innych. Czasem niezwykle ostrożne i nieśmiałe. Czasem mocniej przeżywające wszystko co im się wydarza. Bycie rodzicem takiego dziecka jest przeważnie dużym wyzwaniem i wywołuje wiele wątpliwości i obaw.

Dlaczego moje dziecko tak się zachowuje? Czy to przeze mnie? A może to przez jakieś wydarzenia, które były jego udziałem? Jak to zrobić, żeby dziecko lepiej radziło sobie w życiu?

Często rodzice wrażliwych dzieci mówią w rozmowie: ja go rozumiem, sam też taki byłem. Choć są oczywiście i tacy, którym trudno jest spojrzeć na świat z punktu widzenia wrażliwego dziecka, ponieważ jego doświadczenie jest inne od doświadczenia rodzica.

Wszystkich, którzy w tym opisie zobaczyli swoje dziecko, zapraszamy na webinarium (warsztat online).

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Stein, psycholog pracujący z dziećmi i rodzicami oraz mama dziecka w wieku szkolnym. Pomaga rodzicom poprzez warsztaty i indywidualne konsultacje, a także wspiera ich poprzez opiekę psychologiczną nad ich dziećmi w przedszkolach i gimnazjum. Wierzy w rodzicielstwo oparte na wzajemnym szacunku i bliskich, pełnych miłości relacjach. Jest autorką książek „Dziecko z bliska” oraz „Dziecko z bliska idzie w świat”. Prowadzi stronę internetową poświęconą takiemu rodzicielstwu http://www.agnieszkastein.pl/

Koszt uczestnictwa: 25 zł

UWAGA! ZAPISY NA WEBINARIUM
odbywają się poprzez sklep internetowy, w którym można złożyć zamówienie, a następnie dokonać zapłaty.
http://sklep1408749.home.pl/pl/p/Webinarium-Delikatne-dzieci/150

http://mediaMAMA.pl/
————————–————————–————————–

Webinaria – wykłady online na żywo

Webinarium to warsztat, seminarium czy wykład prowadzony za pośrednictwem internetu. Jednak pomimo, że jesteśmy – uczestnicy i prowadzący – oddaleni od siebie setki kilometrów, możemy się komunikować swobodnie.

Jak to działa? Zaproszony przez nas prelegent prowadzi takie spotkanie siedząc przed swoim komputerem i mówiąc do mikrofonu. Uczestniczki spotkania również siedzą wygodnie przed swoimi komputerami z dostępem do internetu i słyszą głos wykładowcy oraz oglądają prezentację na ekranie. Taki warsztat czy seminarium jest interaktywne, więc uczestnicy mają możliwość komunikowania się z prelegentem i ze sobą nawzajem.

Aby wziąć udział w webinarium wystarczy komputer wyposażony w głośniki lub słuchawki oraz łącze internetowe. W dniu spotkania online, o wyznaczonej godzinie, trzeba zalogować się na naszej stronie i wejść do wirtualnego pokoju. Przy jednym komputerze może oczywiście zasiąść więcej osób: można uczestniczyć w nim razem z mężem, partnerem czy koleżanką.

W jaki sposób się komunikujemy ze sobą?

Komunikacja ta odbywa się za pośrednictwem czatu internetowego. Jeśli któraś z mam jest chętna, to możemy jej również udzielić mu głosu, dzięki czemu wszyscy w głośnikach usłyszymy jej wypowiedź czy pytanie. Na wszystkie pytania staramy się odpowiadać na bieżąco w czasie spotkania, o ile oczywiście mieści się to w ramach kompetencji prowadzącego.

Skomentuj!