WEBINARIUM – Piszę i czytam cz. I


 photo profil.jpg

WEBINARIUM – Piszę i czytam cz. I

  • data 21 Mar 2017 • 21.00–23.00
  • miejscowość internet
  • lokalizacja mediamama.pl

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko dopiero zacznie naukę pisania i czytania, czy jest w jej trakcie, możesz mieć wiele pytań. Rodzice mają wątpliwości, jak nauczyć dziecko pisania i czytania, kiedy zacząć, która z proponowanych metod jest najkorzystniejsza. Chcieliby też wiedzieć, co zrobić, kiedy dziecko nie jest chętne do nauk,i albo ma z nią jakieś trudności.

Terminy warsztatów online:

Spotkanie 1: 21 marca, godz. 21.00

Spotkanie 2: 28 marca, godz. 21.00

W trakcie 2 webinariów dowiesz się:

– jak można dziecko przygotować do nauki pisania i czytania, na co zwrócić uwagę
– kiedy zacząć i kiedy się trzeba zaniepokoić
– jak radzić sobie z pojawiającymi się trudnościami i o czym mogą świadczyć różne zachowania dziecka
– co zrobić, żeby z dziecka wyrósł zapalony czytelnik

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Stein, psycholog pracujący z dziećmi i rodzicami oraz mama dziecka w wieku szkolnym. Pomaga rodzicom poprzez warsztaty i indywidualne konsultacje, a także wspiera ich poprzez opiekę psychologiczną nad ich dziećmi w przedszkolach i gimnazjum. Wierzy w rodzicielstwo oparte na wzajemnym szacunku i bliskich, pełnych miłości relacjach. Jest autorką książek „Dziecko z bliska” oraz „Dziecko z bliska idzie w świat”. Prowadzi stronę internetową poświęconą takiemu rodzicielstwu http://www.agnieszkastein.pl/

Koszt uczestnictwa: 50 zł

UWAGA! ZAPISY NA CYKL WEBINARIÓW
odbywają się poprzez sklep internetowy, w którym można złożyć zamówienie, a następnie dokonać zapłaty.
https://sklep1408749.home.pl/pl/p/Cykl-2-webinariow-Pisze-i-czytam/279

http://mediaMAMA.pl/
————————–————————–————————–

Webinaria – wykłady online na żywo

Webinarium to warsztat, seminarium czy wykład prowadzony za pośrednictwem internetu. Jednak pomimo, że jesteśmy – uczestnicy i prowadzący – oddaleni od siebie setki kilometrów, możemy się komunikować swobodnie.

Jak to działa? Zaproszony przez nas prelegent prowadzi takie spotkanie siedząc przed swoim komputerem i mówiąc do mikrofonu. Uczestnicy spotkania również siedzą wygodnie przed swoimi komputerami z dostępem do internetu i słyszą głos wykładowcy oraz oglądają prezentację na ekranie. Taki warsztat czy seminarium jest interaktywne, więc uczestnicy mają możliwość komunikowania się z prelegentem i ze sobą nawzajem.

Aby wziąć udział w webinarium wystarczy komputer wyposażony w głośniki lub słuchawki oraz łącze internetowe. W dniu spotkania online, o wyznaczonej godzinie, trzeba zalogować się na naszej stronie i wejść do wirtualnego pokoju. Przy jednym komputerze może oczywiście zasiąść więcej osób.

W jaki sposób się komunikujemy ze sobą?

Komunikacja ta odbywa się za pośrednictwem czatu internetowego. Jeśli któraś z osób jest chętna, to możemy jej również udzielić mu głosu, dzięki czemu wszyscy w głośnikach usłyszymy jej wypowiedź czy pytanie. Na wszystkie pytania staramy się odpowiadać na bieżąco w czasie spotkania, o ile oczywiście mieści się to w ramach kompetencji prowadzącego.

Skomentuj!