webinarium: Śmiałe – nieśmaiałe.


 photo profil.jpg

webinarium: Śmiałe – nieśmaiałe.

  • data 07 Lut 2017 • 21:00–23:00
  • miejscowość mediamama.pl
  • lokalizacja

Nieśmiałe dzieci, nieśmiali ludzie. Czy ktoś kiedykolwiek powiedział o Waszym dziecku, że jest nieśmiałe? A może Wy sami tak o nim myślicie? Martwicie się jak poradzi sobie w życiu. Zachęcacie do większej śmiałości. A może staracie się zaakceptować je takie jakie jest.

Do udziału w webinarium zapraszamy nie tylko rodziców, ale również innych dorosłych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat nieśmiałych dzieci.

Podczas webinarium dowiesz się:
– czym jest nieśmiałość, z czym bywa mylona
– jak na nią reagować w zależności od sytuacji i potrzeb dziecka

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Stein, psycholog pracujący z dziećmi i rodzicami oraz mama dziecka w wieku szkolnym. Pomaga rodzicom poprzez warsztaty i indywidualne konsultacje, a także wspiera ich poprzez opiekę psychologiczną nad ich dziećmi w przedszkolach i gimnazjum. Wierzy w rodzicielstwo oparte na wzajemnym szacunku i bliskich, pełnych miłości relacjach. Jest autorką książek „Dziecko z bliska” oraz „Dziecko z bliska idzie w świat”. Prowadzi stronę internetową poświęconą takiemu rodzicielstwu http://www.agnieszkastein.pl/

Koszt uczestnictwa: 25 zł

UWAGA! ZAPISY NA WEBINARIUM
odbywają się poprzez sklep internetowy, w którym można złożyć zamówienie, a następnie dokonać zapłaty.
https://sklep1408749.home.pl/pl/p/Webinarium-Smiale-niesmiale/273
————————–————————–————————–

Webinaria – wykłady online na żywo

Webinarium to warsztat, seminarium czy wykład prowadzony za pośrednictwem internetu. Jednak pomimo, że jesteśmy – uczestnicy i prowadzący – oddaleni od siebie setki kilometrów, możemy się komunikować swobodnie.

Jak to działa? Zaproszony przez nas prelegent prowadzi takie spotkanie siedząc przed swoim komputerem i mówiąc do mikrofonu. Uczestnicy spotkania również siedzą wygodnie przed swoimi komputerami z dostępem do internetu i słyszą głos wykładowcy oraz oglądają prezentację na ekranie. Taki warsztat czy seminarium jest interaktywne, więc uczestnicy mają możliwość komunikowania się z prelegentem i ze sobą nawzajem.

Aby wziąć udział w webinarium wystarczy komputer wyposażony w głośniki lub słuchawki oraz łącze internetowe. W dniu spotkania online, o wyznaczonej godzinie, trzeba zalogować się na naszej stronie i wejść do wirtualnego pokoju. Przy jednym komputerze może oczywiście zasiąść więcej osób.

W jaki sposób się komunikujemy ze sobą?

Komunikacja ta odbywa się za pośrednictwem czatu internetowego. Jeśli któraś z osób jest chętna, to możemy jej również udzielić mu głosu, dzięki czemu wszyscy w głośnikach usłyszymy jej wypowiedź czy pytanie. Na wszystkie pytania staramy się odpowiadać na bieżąco w czasie spotkania, o ile oczywiście mieści się to w ramach kompetencji prowadzącego.

Skomentuj!