WEBINARIUM: Wspólny dom.


 photo profil.jpg

WEBINARIUM: Wspólny dom.

  • data 02 Lut 2016 • 21:00–23:00
  • miejscowość internet
  • lokalizacja mediamama.pl

Jak nauczyć dzieci dbania o wspólną przestrzeń, a także o ich własne terytorium? Jak wyposażyć je w umiejętności zadbania o samych siebie i swoją rodzinę? Mówiąc prościej co zrobić, żeby dzieci chciały sprzątać, wynosić śmieci, pomagać w przygotowaniu posiłków itp. Dlaczego tak często obszar domowych obowiązków i podziału zadań w rodzinie staje się źródłem konfliktów i to nie tylko między rodzicami i dziećmi, ale też na przykład między partnerami? .

Zapraszamy na webinarium poświęcone temu, dlaczego dzieci często nie chcą pomagać w domu i co z tym zrobić.

Koszt uczestnictwa: 25 zł

UWAGA! ZAPISY NA WEBINARIUM
odbywają się poprzez sklep internetowy, w którym można złożyć zamówienie, a następnie dokonać zapłaty.
https://sklep1408749.home.pl/pl/p/Webinarium-Wspolny-dom/216

————————–————————–————————–

Webinaria – wykłady online na żywo

Webinarium to warsztat, seminarium czy wykład prowadzony za pośrednictwem internetu. Jednak pomimo, że jesteśmy – uczestnicy i prowadzący – oddaleni od siebie setki kilometrów, możemy się komunikować swobodnie.

Jak to działa? Zaproszony przez nas prelegent prowadzi takie spotkanie siedząc przed swoim komputerem i mówiąc do mikrofonu. Uczestniczki spotkania również siedzą wygodnie przed swoimi komputerami z dostępem do internetu i słyszą głos wykładowcy oraz oglądają prezentację na ekranie. Taki warsztat czy seminarium jest interaktywne, więc uczestnicy mają możliwość komunikowania się z prelegentem i ze sobą nawzajem.

Aby wziąć udział w webinarium wystarczy komputer wyposażony w głośniki lub słuchawki oraz łącze internetowe. W dniu spotkania online, o wyznaczonej godzinie, trzeba zalogować się na naszej stronie i wejść do wirtualnego pokoju. Przy jednym komputerze może oczywiście zasiąść więcej osób: można uczestniczyć w nim razem z mężem, partnerem czy koleżanką.

W jaki sposób się komunikujemy ze sobą?

Komunikacja ta odbywa się za pośrednictwem czatu internetowego. Jeśli któraś z mam jest chętna, to możemy jej również udzielić mu głosu, dzięki czemu wszyscy w głośnikach usłyszymy jej wypowiedź czy pytanie. Na wszystkie pytania staramy się odpowiadać na bieżąco w czasie spotkania, o ile oczywiście mieści się to w ramach kompetencji prowadzącego.

Skomentuj!